Healer - Energetická zmes, prirodzený filter čistič vody, 380g

Healer - Energetická zmes, prirodzený filter  čistič vody, 380g

Energetická zmes, prirodzený filter čistič vody, 380g Unikátny komplex troch starých minerálov planéty - šungit, horský kremeň a "Flint-u". Vďaka svojej prirodzenej synergii poskytuje ide

5,99 €

Energetická zmes, prirodzený filter čistič vody, 380g

Unikátny komplex troch starých minerálov planéty - šungit, horský kremeň a "Flint-u".

Vďaka svojej prirodzenej synergii poskytuje ideálne štruktúrovanie vody pre organizmus a jeho ultraúčinné čistenie od škodlivých nečistôt.

Dokonale sa navzájom dopĺňajú, minerály nasýtia vodu kremíkom a fullerénmi zo šungitu. Energická zmes naplní bunky energiou, aktivuje proces detoxikácie, zvyšuje vitalitu. V dôsledku toho predchádza dlhodobým chorobám, posilňuje sa protinádorová ochrana, normalizuje sa hormonálna rovnováha a imunita. Minerály nevyžadujú náklady, neškodia životnému prostrediu. Naopak nám dávajú lahodnú, čistú a liečivú vodu a čistá voda je dlhý život.

Použitie: Pred prvým použitím premyte minerály niekoľkokrát pod tečúcou vodou.Vložte do vody, do troch dní zmizne zákal.Minerály sa musia meniť raz za 2-3 mesiace.

Použitie na pitie, varenie, kúpanie a kozmetické účely.

Zloženie/INCI: Energetický mix 150g šungit. 200g Kremeň a 30g "Flint-u" sedimentárna kryptokryštalická forma minerálneho kremeňa. Výrobca: Healer. Skladujte na suchom mieste.

Dátum spotreby - do 10 rokov od dátumu výroby uvedenom na obale. Dovozca: Siberika s.r.o , M.R.Štefánika 84145 - 01 001 Žilina, www.siberika.sk`

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info