Eliksir - ARTHROSTOP, krém balzam na telo 75 ml

Eliksir - ARTHROSTOP, krém balzam na telo 75 ml

AKCIA

Eliksir - ARTHROSTOP, krém balzam na telo 75 ml Krémový balzam STOP-artritída; - pomáha pri bolestiach kĺbov; - s bolesťou v chrbtici; - s reumatickými bolesťami mäkkých tkanív; -

5,99 €

7,49 € Zľava 1,50 €

Výrobca: Eliksir Ukrajina

Eliksir - ARTHROSTOP, krém balzam na telo 75 ml

Krémový balzam 'STOP-artritída' - pomáha pri bolestiach kĺbov; - s bolesťou v chrbtici; - s reumatickými bolesťami mäkkých tkanív; - s opuchmi a zápalovými procesmi v kĺboch.

Krém 'STOP-Artritída' je komplex prírodných anestetických a regeneračných extraktov rastlín a účinných látok, ktoré jemne, účinne a všestranne ovplyvňujú zdroj bolesti.

Odporúčania na použitie: používa sa ako pomocná látka v komplexe terapeutických a profylaktických opatrení pre kĺbové syndrómy: artritída, osteoartritída, ankylozujúca spondylitída, dna. A tiež s ďalšími ochoreniami pohybového aparátu kĺby, chrbtica atď..

Aktívne látky: Chondroitín sulfát preniká do chrupavkového tkaniva, stimuluje syntézu kyseliny hyalurónovej, posilňuje štruktúry spojivového tkaniva: chrupavku, šľachy, väzy, kožu. Má analgetický a protizápalový účinok, je chondroprotektor, podporuje aktívnu regeneráciu chrupavky. Priebeh použitia prípravkov chondroitín sulfátu počas 1-3 mesiacov je sprevádzaný zvýšenou pohyblivosťou kĺbov, poklesom ich opuchu a bolestivosti, ako aj zlepšenie objektívnych ukazovateľov vrátane rádiologických. Bioflavonoid rutín stimuluje konštrukciu krvných ciev a chráni steny krvných ciev. Vďaka dvojitému účinku rutín zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní pružnosti a pevnosti ciev, zlepšuje krvný obeh, čo na druhej strane zabezpečuje dodávanie účinných látok do kĺbov. Apitoxín ovplyvňuje receptory bolesti blokuje nervové impulzy a má výrazný analgetický účinok. Okrem toho krémy obsahujúce včelí jed majú protizápalový a antibiotický účinok a tiež zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v mieste aplikácie. Extrakt žihľavy pomáha znižovať syndróm bolesti v kĺboch ​​kvôli obsahu kyseliny mravčej, histamínu a komplexu vitamínov a mikroelementov v rastline. Extrakt z lopúcha zvyšuje mikrocirkuláciu a metabolizmus v kožných bunkách. Extrakt z brezových púčikov sa používa na nervové bolesti, na potlačenie artritídy, artrózy, reumatizmu a iných bolestí kĺbov. Éterický olej - smrek má antiseptický, upokojujúci, tonizujúci účinok, zlepšuje zásobovanie krvou, antivírusový a protizápalový účinok. Mentol má ľahké lokálne anestetické vlastnosti, ochladzujúci účinok, ľahké antiseptické látky. Aplikujte na zmiernenie svalovej bolesti a únavy nohy.

Použitie: Rovnomerne aplikujte balzam na postihnuté miesto jemnou masážou 3-4 denne 4-5 minút. Zloženie/INCI: treated water, glycerin, corn oil, soft petrolatum, cetear-20, glycerol monostearate, cetearyl alcohol, PEG-40 hydrogenated castor oil, extracts of burdock, ginkgo biloba, nettles, birch buds, chondroitin sulfate, rutin, fir essential oil, menthol, carbopol, triethanolamine, bee venom, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky krému. Upozornenie: Neaplikujte krém na poškodenú pokožku, sliznice, ekzematózne povrchy a otvorené rany. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody. Skladovanie: Skladujte pri teplote od 5 do 25 ° C. Krajina pôvodu: Ukrajina. Spotrebujte do – viď obal. Distribútor v SR: Siberika, M.R. Štefánika 84145 Žilina. www.siberika.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info