Eliksír - SOS, krém na modriny a zranenia 75 ml

Eliksír - SOS, krém na modriny a zranenia 75 ml

Eliksír - SOS, krém na modriny a zranenia 75 ml - urýchľuje miznutie modrín; - prispieva k rýchlej resorpcii modrín hematómov; - zmierňuje edém a opuch po úraze; pomáha znižovať zápal k

6,99 €

Výrobca: Eliksir Ukrajina

Eliksír - SOS, krém na modriny a zranenia 75 ml

- urýchľuje miznutie modrín; - prispieva k rýchlej resorpcii modrín hematómov; - zmierňuje edém a opuch po úraze; pomáha znižovať zápal kože; - zmierňuje bolesť.

Modriny nie sú len malým poškodením kože, ale aj jej neestetickým vzhľadom, pretože sú vždy sprevádzané cyanózou a opuchom tkanív.

Krémový balzam "SOS" ma modriny a zranenia je nepostrádateľným prostriedkom, aplikuje ho ihneď po poranení, zbavíte sa bolesti, hematómov, opuchov.

Kombinácia účinných zložiek krémového balzamu zlepšuje prietok krvi do kožných buniek, čím zlepšuje výživu a dýchanie buniek; má odvodňovací efekt, vďaka ktorému má resorbujúci účinok; adsorbuje na seba odumreté bunky, čo vedie k čisteniu pokožky.

Použitie: Rovnomerne aplikujte balzam na postihnuté miesto jemnou masážou 3-4 denne 4-5 minút. ZloženieINCI: prepared water, glycerin, isopropyl myristate, vaseline oil, cetearyl alcohol, ceteareth-20, bodyagi extract, vitamin complex A, E, F, emulsion wax, silicone oil, carbomer, triethanolamine, rutin, menthol, PEG-40 hydrogenated castor oil, tea tree essential oil, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol. Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky krému. Upozornenie: Neaplikujte krém na poškodenú pokožku, sliznice, ekzematózne povrchy a otvorené rany. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody. Skladovanie: Skladujte pri teplote od 5 do 25 ° C. Krajina pôvodu: Ukrajina. Spotrebujte do – viď obal. Distribútor v SR: Siberika, M.R. Štefánika 84145 Žilina. www.siberika.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info