Floresan - ÚČINNÝ OLEJ Z LOPÚCHA A PAPRIKY „LOPÚCH“, 100 ml

Floresan - ÚČINNÝ OLEJ Z LOPÚCHA A PAPRIKY „LOPÚCH“, 100 ml

ÚČINNÝ OLEJ Z LOPÚCHA A PAPRIKY „LOPÚCH“, 100 ml Olej z lopúcha a papriky je veľmi účinný prostriedok, overený časom, proti vypadávaniu vlasov nezávisle od príčiny vypadávania. Ak

4,19 €

Výrobca: Floresan Rusko

ÚČINNÝ OLEJ Z LOPÚCHA A PAPRIKY „LOPÚCH“, 100 ml

Olej z lopúcha a papriky je veľmi účinný prostriedok, overený časom, proti vypadávaniu vlasov nezávisle od príčiny vypadávania.

Aktívne komponenty oleja z lopúcha a papriky prenikajú do štruktúry pokožky a spevňujú a vyživujú vlasové korienky. Olej sa odporúča používať pri miernom a výdatnom vypadávaní vlasov a takisto ako preventívny prostriedok. Najväčší efekt sa dostaví pri použití v kombinácií so šampónom a inými prostriedkami kozmetickej série „Lopúch“ . Pri použití môžete pociťovať ľahké pálenie, ktoré zmizne po umytí hlavy.

Spôsob použitia: rovnomerne naniesť olej na pokožku hlavy, pre zlepšenie účinku prikryť hlavu igelitom a navrch dať teplý uterák. Nechať 15 – 20 minút a zmyť šampónom „Lopúch“. Pozor na oči!IngredientsINCI:Glycine Soia Oil, Arctium Majus Extract, Capsicum Annuum Extract, Parfume, Tocopheryl Acetate, Abies Sibirica Needles Extract.Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 °C Výrobca: Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info