Medikomed Tigrie oko PROKTO Telový kozmetický krém 75 ml

Medikomed Tigrie oko PROKTO Telový kozmetický krém 75 ml

Tigrie oko PROKTO Telový kozmetický krém 75 ml Krém na prevenciu proti hemoroidom. Telový krém „Tigrie oko PROKTO“ je vyvinutý na základe výťažku z prerastlíka dlholistého fialového,

7,99 €

Výrobca: Medikomed - Rusko

Tigrie oko PROKTO Telový kozmetický krém 75 ml

Krém na prevenciu proti hemoroidom.

Telový krém „Tigrie oko PROKTO“ je vyvinutý na základe výťažku z prerastlíka dlholistého fialového, ktorý má účinky analgetika, protizápalové a hojivé. Prerastlík – je lekárska bylina, ktorá sa vyskytuje v predhorí Altaja. Má protizápalové účinky, hojivé a účinky proti kŕčovým žilám. Jej aktivitu znásobuje pagaštan konský – známy prostriedok proti hemoroidným ochoreniam. Výťažky z arniky horskej, žihľavy dvojdomej a ľubovníka bodkovaného majú účinky utišovať a zastavovať krvácanie. Kôra vŕby bielej obsahuje kyselinu salicylovú, ktorá účinkuje ako lokálne anestetikum, má proti bakteriálne a proti zápalové účinky. Krém odstraňuje pocit ťažoby a svrbenia, znižuje počet uzlov a napomáha rýchlemu hojeniu trhlín pri hemoroidoch. Návod na použitie: Naniesť krém ľahkými masážnymi pohybmi na potrebné miesto. Používať podľa potreby. Kontraindikácie: : individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov.

Ingredients/INCI: Aqua,Vazeline,Lanolin,Stearic Acid, Glyceryl stearate, Cetearyl Alcohol, Aesculus Hippocastanum Horse chestnut Seed,Extract Calendula officinalis L., Extract Hypericum perforatum L., Wax natural, Extract Urtica dioica L., Extract Bupleurum aureum,Methylparaben, Propylparaben, Triethanolmine, Diazolidinyl Urea, Polypropylene glycol, Extract Salix alba L., Extract Arnica montana.

Spôsob použitia: Nanášame krém na postihnuté bolestivé miesto, používame podľa potreby. Výrobca: Rusko. Skladujte od 5 do 25 °C. To nie je liek.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info