SPF 10 Opaľovacie maslo Karibské 160ml

SPF 10 Opaľovacie maslo Karibské 160ml

SPF 10 Opaľovacie maslo Karibské 160ml -vodeodolné -pre všetky typy pokožky -poskytuje rýchle a bezpečne opálenie. -chrani pred popálením a začervenaniu Aktívne zložky: -Kokosový olej up

5,99 €

Výrobca: Floresan Rusko

SPF 10 Opaľovacie maslo Karibské 160ml

-vodeodolné

-pre všetky typy pokožky

-poskytuje rýchle a bezpečne opálenie.

-chrani pred popálením a začervenaniu

Aktívne zložky: -Kokosový olej upokojuje vašu pokožku po dlhšom pobyte na slnku a regeneruje spálenú kožu. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré bojujú proti pôsobeniu voľných radikálov a tak napomáha proti predčasnému starnutiu kože a vráskam.

-Betakarotén je jedným z prostriedkov, ako pomôcť vašej pleti zvládnuť opaľovanie v zdraví a docieliť pekné sfarbenie pokožky, ktoré má ešte naviac pri ďalšom užívaní aj omnoho väčšiu trvácnosť.Ďalej ochraňuje pokožku pred predčasnou tvorbou vrások, prospieva očiam, ukľudňuje pleť, chráni organizmus pred vplyvmi znečisteného životného prostredia. Dôležitou vlastnosťou betakaroténu pre organizmus je jeho antioxidačný účinok. Betakarotén tiež pôsobí ako ochrana pred fotooxidáciou, pretože potláča negatívny vplyv voľných radikálov vznikajúcich v pokožke v dôsledku UV žiarenia. -Vitamín E prírodný antioxidant Použitie: Pred použitím dôkladne pretrepte fľašku s olejom, potom použite olej na tvár a telo 10 - 20 minút pred opaľovaním. Ingredients/INCI: Glycine soja oil, Prunus amygdalus dulcis oil Mandľový olej , Cocos nucifera oilKokosový olej,Tocopheryl acetate Vitamin E,Ethylhexyl Methoxycinnamate,Beta-Carotene, Benzophenone-3organic UV filter,Parfum. Vyrobca:Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info