SOFIA Krém kozmetický s extraktom z pijavíc 200 ml

SOFIA Krém kozmetický s extraktom z pijavíc 200 ml

NOVINKA

SOFIA Krém kozmetický s extraktom z pijavíc 200 ml Prvé zmienky o liečebných účinkoch pijavíc nachádzame v dobách egyptských faraónov. Teraz sa pijavicami lieči iba vo vybraných klinik?

17,99 € s DPH

Výrobca: KOROLEV PHARM

SOFIA Krém kozmetický s extraktom z pijavíc 200 ml

Prvé zmienky o liečebných účinkoch pijavíc nachádzame v dobách egyptských faraónov. Teraz sa pijavicami lieči iba vo vybraných klinikách a to hlavne ochorenia spojené s krvným obehom napr. kŕčové žily. Používajú sa tiež v neurochirurgii na urýchlenie hojenie úrazom amputovaných a znovu pripojených častí končatín.Žľazy pijavíc obsahujú viac než 100 biologicky aktívnych látok, z ktorých najznámejší je hirudín.

Sofia - krém s extraktom pijavíc sa používa pri nedostatočnosti periférneho krvného obehu dolných končatín, pri povrchovom zápale žíl, varikóznom rozšírení žíl dolných končatín a chronickej žilovej nedostatočnosti. Ďalej sa úspešne používa pri problémoch ako sú: únava nôh, ťažoba nôh, napätie, opuchy, kŕče, cievne pavučinky a kŕčové žily. Krém obsahuje látky, ktoré prenikajú hlboko do tkanív, až k stenám žíl a ciev, ktoré vyživujú a regenerujú. Proces tvorby a rozširovania kŕčových žíl sa tak výrazným spôsobom pozastavuje. Krém sa osvedčil aj na stuhnutú krčnú chrbticu a boľavé prsia.

Použitie:kŕčové žily, cievne pavučinky, opuchnuté a ťažké nohy, kŕče, opuchy, zápaly žíl a ciev, spevňuje cievne steny.

Spôsob použitia: Krém nanášame rovnomerne a ľahko vtierame smerom zdola nahor 2 - 3 x denne počas 6-8 týždňov.

Ingredients/INCI: Aqua, Cera Alba, Glycerin, DEG Stearate, Olea Europaea, Hippophae Rhamnoides, Hydroxylated Lanolin, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Triticum Vulgare, Retinol, Hydrolyzed Collagen, Panthenol, Chamomilla Recutita, Aesculus Hippocastanum, Fucus Vesiculosus, Corylus Avellana, Parfum, Aloe Barbadensis, Rosa Canina, Bidens Tripartitus, Equisetum Arvense, Urtica Dioica, Arctium Majus, Hirudinea Extract, Vitanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov.Dermatologicky testované.

Výrobca: Rusko. Skladujte od 5 do 25 °C.  Spotrebujte do 24 mesiacov,viď obal tuby. Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek. Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany. Dermatologicky testované. Výrobca: Rusko.