RBA Čierny šampón proti lupinám 17 sibírskych bylín so základom z rozmrznutej vody 350ml

RBA Čierny šampón proti lupinám 17 sibírskych bylín so základom z rozmrznutej vody 350ml

Čierny šampón proti lupinám 17 sibírskych bylín so základom z rozmrznutej vody 350ml Pre všetky typy vlasov Neobsahuje parabény, silikóny a SLS. Tento prírodný bylinný šampón obsahuje v

4,99 €

Výrobca: 1 reshenie Rusko

Čierny šampón proti lupinám 17 sibírskych bylín so základom z rozmrznutej vody 350ml

Pre všetky typy vlasov

Neobsahuje parabény, silikóny a SLS.

Tento prírodný bylinný šampón obsahuje výťažky zo 17 sibírskych byliniek s prídavkom hrste suchej vňate psieho jazyka lekárskeho,bobule šuchy čiernej a brezový decht v náleve z rozmrznutej vody.

"Keď lupiny odolávajú, vylieč ich podľa receptu môjho a vodou rozmrznutou ich polievaj" - radí sibírska bylinkárka Agáfia Jermakova.

Za dávnych čias sa v ľudovej kultúre používala v praxi voda z rozmrznutého snehu alebo ľadu: do chalupy sa priniesla veľká nádoba snehu alebo ľadu a čakalo sa až rozmrzne... potom sa táto voda použila na ozdravenie. Čierny šampón, ktorého základ tvorí rozmrznutá voda, upokojuje pokožku, zbavuje ju lupín a spevňuje vlasy.Brezový decht je známy svojím liečivým účinkom na pokožku hlavy, kde bráni tvorbe lupín. Psí jazyk lekársky zlepšuje krvný obeh a šucha vyživuje vlasy.

Ingredients/INCI :Aqua nivalis , Siberian Herbals Water Complex1 , Rhododendron Dauricum, Inula Helenium, Atragene Sibirica, Helichrysum Arenarium,Solidago Dahurica, Erodium cicutarium, Pedicularis uralensis, Rubus saxatilis, Urtica Dioica, Saponaria Officinalis, Chamomilla Recutita,Silene Jenisseensis Willd, Rhodiola Rosea,Artemisia Mongolica, Scutellaria baicalensis, Polygonatum odoratum, Lamium album; Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Empetrum Nigrum Extract, Cynoglossum Officinalis Extract , Guar Gum, Climbazole, Wood Tar, Citric Acid, Parfum, Kathon.

Použitie: Naneste šampón na vlhké vlasy. Jemne masírujte až sa vytvorí pena. Potom opláchnite. Tento šampón je vhodný na každodenné použitie. Z dôvodu veľkého množstva prírodných zložiek môže dôjsť k zakaleniu. Pred použitím pretrepať. Výrobca: Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info