Pred a po:Krém na päty a chodidlá 150ml

Pred a po:Krém na päty a chodidlá 150ml

AKCIA

Pred a po:Krém na päty a chodidlá 150ml Krém určený na tvrdú kožu na pätách a na trhliny. Efektívny nástroj pre rýchle hojenie hlbokých trhlín a oderov na chdidlách. Aktívny komplex r

4,19 €

5,99 € Zľava 1,80 €

Výrobca: Twinstec Rusko

Pred a po:Krém na päty a chodidlá 150ml

Krém určený na tvrdú kožu na pätách a na trhliny. Efektívny nástroj pre rýchle hojenie hlbokých trhlín a oderov na chdidlách.

Aktívny komplex rastlín v kombinácií s allantoinom, vitamínom F, ktorý stimuluje regeneráciu kožných budnie, podporuje hojenie trhlín a zabraňuje tvorbe kurích ok. Allantoin je kozmetická látka, která poskytuje pokožke fantastickou ochranu a zjemňuje ju. Jej pôsobením se buňky velmi rychle regenerujú a množia.

Ingredients/INCI: Aqua, Com Oil, Glyceryl stearate, Vaseline oil. Stearic acid. Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Salvia extract, Tilia extract, Linoleic add and linolenic add, Allantoin, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea fend lodopropynyl Butylcarbamate and Propylene Glycol, Disodium EDTA, parfum. Použitie: nanášame 2-krát denne, ráno a večer na postihnuté miesto a vtierame do pokožky. Výrobca: Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info