OvisOlio Gél tonizujúci s propolisom 70g

OvisOlio Gél tonizujúci s propolisom 70g

OvisOlio Gél masážny tonizujúci s propolisom 70g Základom gélu je spojenie zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu. Gél tiež obsahuje biologické látky z čagy, propolisu, lopúchu, p

6,90 €

Výrobca: Shuster Rusko

OvisOlio Gél masážny tonizujúci s propolisom 70g

Základom gélu je spojenie zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu. Gél tiež obsahuje biologické látky z čagy, propolisu, lopúchu, paliny a je obohatený olejom z jedle sibírskej a austrálskeho čajovníka.

Ingredients/INCI: Aqua, PEG 400, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PCA Isostearate, Hydroxyethylated Lanolin, Abies Sibirica Oil, CO2 concentrate, Arctium Majus, Oil-SC Artemisia, Absinthium Extract, Golden root Water and Alcohol Extract, Fungus betulinum Water Extract, Propolis Water and Alcohol Extract, Melaleuca Alternifolia Tea Tree Leaf Oil, Camphor, Caffeine, Carbamide, Succinic acid, E 331, Na-EDTA, Carbomer, Cyclopentasiloxane, Methylisothiazolinone, Triethanolamine, Perfume compound, E 102. Spôsob použitia: Nanášame na postihnuté miesto 2 - 3 krát denne. Doporučené trvanie masážnej kúry: 2-3 týždne. Pri nutnosti opakovať kúru po týždňovej prestávke. Dermatologicky testované! Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky gélu a je nevhodný pre deti do 3 rokov. Uskladňujte mimo dosahu detí! Pri teplote od 5 do 25 °C v dobre uzavretom obale.Výrobca: Rusko.Spotrebujte do troch rokov od dátumu výroby.uvedený na obale.Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info