Ovis Olio Gél chladivý masážny na kĺby a žily 70g

Ovis Olio Gél chladivý masážny na kĺby a žily 70g

Ovis Olio Gél chladivý masážny na kĺby a žily 70g Základom gélu je spojenie zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu. Aktívne zložky smotany z mlieka austrálskych oviec sú výborný

5,99 €

Výrobca: Shuster Rusko

Ovis Olio Gél chladivý masážny na kĺby a žily 70g

Základom gélu je spojenie zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu.

Aktívne zložky smotany z mlieka austrálskych oviec sú výborným zdrojom výživných látok na poškodené a starnúce bunky chrupaviek a svalovej hmoty. Gél tiež obsahuje biologické látky z pagaštanu konského, hlohu, lipy, paliny, lopúcha a je obohatený olejom austrálskeho čajovníka tea tree oil.

Vyživujúci, upokojujúci,chladivý gél na žily,regeneruje chrupavku,vyživuje kĺby, svaly a cievy.

Návod na použitie: naniesť tenkú vrstvu gélu rovnomerne na miesto zranenia, alebo na bolestivé miesto a plynulými pohybmi vtierať v smere žily. Túto procedúru je potrebné vykonávať 2x za deň počas troch týždňov.

IngredientsINCI:Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, PCA Isostearate, Hydroxyethylated Lanolin, Aesculus Hippocastanum Horse Chestnut Seed Water and Alcohol Extract, Oil-SC-Artemisia Absinthium Extract, CO2 concentrate Arctium Majus, Tilia Water Extract, Camellia Sinensis Water Extract, Crataegus Water and Alcohol extract, Carum petroselinum Parsley Water Extract, Melaleuca Alternifolia Tea Tree Leaf Oil, Sodium Ascorbye Phosphate, Carbamide, Na-EDTA, Carbomer, Cyclopentasiloxane, Methylisothiazolinone, Triethanolamine, Perfume compound, E133, E102.

Doporučené trvanie masážnej kúry: 2-3 týždne. Pri nutnosti opakovať kúru po týždňovej prestávke.Dermatologicky testované. Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky gélu a pre deti do 3 rokov.Uskladňujte mimo dosahu detí! Pri teplote od 5 do 25 °C v dobre uzavretom obale. Výrobca Rusko. Spotrebujte do troch rokov od dátumu výroby uvedenom na obale. Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info