Krém žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml

Krém žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml

NOVINKA

Krém masážny žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml Bolesti rúk najmä zápästia pravej ruky, ktoré vznikajú v dôsledku dlhodobej práci na počít

6,99 €

Krém masážny žraločí tuk a palina proti bolestiam rúk, syndrómu zápästného tunela, 75 ml

Bolesti rúk najmä zápästia pravej ruky, ktoré vznikajú v dôsledku dlhodobej práci na počítači sa označujú názvom syndróm zápästného tunela. Bolesť vzniká v dôsledku priškrtenia nervu v zápästnom tunelu a preto je to trvalá bolesť rúk a môže viesť k oslabeniu a necitlivosti rúk najmä dlaní. Krém odstraňuje opuchy zo šliach na prstoch, bolesť a necitlivosť, obnovuje práce schopnosť rúk.

Účinkujúce komponenty: žraločí tuk, gáfor, výťažok z bobkového listu, paliny, mentolu, rozmarínový olej, olej zo striebornej jedle, levandule a cédra.

Návod na použitie: malé množstvo krému naniesť na bolestivé miesto rúk a vtierať do úplného vsiaknutia. Používať 1 – 2 krát za deň.Vyhnite sa kontaktu s očami a iných slizníc, pri styku vypláchnite poškodené miesta veľkým množstvom vody. Dermatologický testované! Skladujte od 5 do 25 °C. Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby – viď obal.

Ingredients/INCI:Aqua,Glycerin,Ceteareth-20,Ethylhexyl stearate,Ethylhexyl stearate,Cetearyl Alcohol,Dimethicone,Triethanolamine,Triethanolamine,Shark liver oil,Camphor,Laurus nobilis extract,Artemisia Capillaris Flower Extract,Acrylates C10-30 alkyl acrylate crosspolymer,Menthol,Rosmarinus officinalis rosemary leaf oil,Lavandula angustifolia lavender oil,Lipoic acid,Abies sibirica oil,Cedrus deodara wood oil,Myristica fragrans nutmeg kernel oil,Pyridoxine HCI,Diazolidinyl Urea and Iodopropynyl Butylcarbamate 0,0012% and Propylene Glycol.Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek.Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek a je nevhodný pre deti do 3 rokov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info