Konská dávka - Krém masážny na kĺby Chondroitín glukosamín 200 ml

Konská dávka - Krém masážny na kĺby Chondroitín  glukosamín 200 ml

NOVINKA AKCIA

Konská dávka koncentrát Krém masážny na kĺby Chondroitín glukosamín 200 ml Vyživa a mazanie klbov Účinkuje hneď Zabraňuje starnutiu kĺbov, znižuje riziko vzniku artritídy, artrózy,

10,39 €

12,99 € Zľava 2,60 €

Výrobca: KOROLEV PHARM

Konská dávka koncentrát Krém masážny na kĺby Chondroitín glukosamín 200 ml

Vyživa a mazanie klbov

Účinkuje hneď

Zabraňuje starnutiu kĺbov, znižuje riziko vzniku artritídy, artrózy, osteochondróza, dna, zlepšuje výživu chrupavky a „mazanie“ kĺbových plôch.

Aktívne prvky: Chondroitín sulfát z chrupaviek byka, glukosamín sulfát,kolagén, camphora,mentol, glycerín, mumio. Ingredients INCI: Aqua,Glycerin, Helianthus Annuus Sunflower Seed Oil,CaprylicCapric Triglyceride, Glyceryl Stearate,Dimethicone,Cetearyl Alcohol,Stearic acid,Сyclopentasiloxane,Potassium Cetyl Phosphate,Biostimulating complex „Penetrative microcapsules", Biostimulating complex „Vitamins Group B",Menthol,Camphora,Chondroitin Sulfate Sodium, Glukosamín sulfát,Collagen, Mumio, Methyl nicotinate,Carbomer,Triethanolamin, Disodium edta,Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin. Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Použivat cez deň.Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca. Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov. na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. Výrobca: Rusko. To nie je liek.Len na vonkajšie použitie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info