Gélový kozmetický krém „Malavit“, 75 ml

Gélový kozmetický krém „Malavit“, 75 ml

Gélový kozmetický krém „Malavit“, 75 ml Gélový krém „Malavit“ – prírodný, účinný, protizápalový, hojivý, analgetický prostriedok s účinkom proti opuchom je určený na hygi

10,95 €

Gélový kozmetický krém „Malavit“, 75 ml Gélový krém „Malavit“

– prírodný, účinný, protizápalový, hojivý, analgetický prostriedok s účinkom proti opuchom je určený na hygienické, preventívne a kozmetické ciele.

Má rýchle regeneračné a dezodoračné schopnosti.

Hydratuje a zvláčňuje pokožku, má ochladzujúce účinky.

Používa sa pri zápaloch a úrazoch slizníc a pokožky, neuralgiách, ORL chorobách, gynekologických ochoreniach, v kozmetike a dermatológii.

Spôsob použitia: pri poraneniach pokožky a mäkkých tkanív. Pri poranení povrchu pokožky a modrinách na tele sa odporúča vtierať krém „Malavit“ 2-4 krát za deň, pri poraneniach a zápaloch mäkkých tkanív a pohyblivého ústrojenstva vytknutia, vykĺbenia, natiahnutia väzív sa vtiera krém na poranené miesta pre zmenšenie opuchu a znížení bolesti, pri poraneniach nosa, pre odstránenie opuchov a bolesti sa odporúča nanášanie krému bez vtierania 2 – 4 krát za deň, pri prechladnutiach sa odporúča namastiť sliznicu v nose a taktiež naniesť krém na krídla nosa a na pokožku krku 4 – 8 krát za deň, v kozmetike gélový krém „Malavit“ sa používa na ošetrenie problémovej pokožky, na prevenciu zápalov, na zabránenie predčasného starnutia pokožky. Je potrebné používať gélový krém každodenne a nanášať ho na vyčistenú pokožku, v dermatológii gélový krém „Malavit“ sa používa pri prvých príznakoch „prechladnutiach“ na ústach. Krém naniesť na vyskytnuté miesto 3 – 4 krát za deň, nezmývať, dá sa používať spolu so základným prostriedkom „Malavit“.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov.

Záručná doba: 18 mesiacov od dátumu výroby, viď obal. Podmienky uskladnenia: uskladňovať pri teplote od 50 do 250C. Ingredients/INCI: Aqua, Neutral gel, Glycerin, Malavit, Menthol, Grape Seed oil .

Výrobca: Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info