Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice Čierna 2X2 ml

Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice Čierna 2X2 ml

Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice "Čierna" 2X20 ml Iránska prírodná s lopúchovým olejom v hotovom stave.Výživa a obnova.Hlboká nasýtená farba. posilňuje oslabené

2,28 €

Výrobca: Fitokosmetik Rusko

Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice "Čierna" 2X20 ml

Iránska prírodná s lopúchovým olejom v hotovom stave.Výživa a obnova.

Hlboká nasýtená farba. posilňuje oslabené mihalnice a obočie,spevňuje a zvyšuje ich hustotu,zlepšuje rast mihalníc a obočia, obnovuje ich lesk,pripravená na okamžité použitie!

neobsahuje amoniak a peroxid vodíka na 2 použitia

Krémová henna na obočie a mihalnice v hotovom stave predstavuje prvú prírodnú farbu na svete, ktorá neobsahuje amoniak a peroxid vodíka Organický lopúchový olej, ktorý nájdeme v tejto farbe, vyživuje, posilňuje, spevňuje, zlepšuje rast mihalníc a obočia. Obnovuje ich lesk, napĺňa životnou silou a energiou. Krémová henna dodá Vašim očiam žiarivý pohľad!

Spôsob použitia: Aplikujte farbu na čisté obočie a riasy. Nechajte 20-25 minút pôsobiť, potom opláchnite vodou. Upozornenie: Pri zasiahnutí očí, opláchnite ihneď pod prúdom tečúcej vody. Skladujte mimo dosahu detí. Iba na vonkajšie použitie. Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí od 0şC do 25şC. Ingredients/INCI: Aqua, Lawsonia Inermis Extract, Arctium Lappa Root Oil, Glyceryl Monostearate, Glyceryl Stearate SE, Triticum Vulgare Oil, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, HC Blue2, HC Red3, Carbon Black. Výrobca: Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info