Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice Hnedá 2X2 ml

Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice Hnedá 2X2 ml

Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice " Hnedá " 2X20 ml Iránska prírodná s lopúchovým olejom v hotovom stave.Výživa a obnova.Hlboká nasýtená farba. posilňuje oslaben?

2,28 €

Výrobca: Fitokosmetik Rusko

Fitokosmetik Krémová henna - Farba na obočie a mihalnice " Hnedá " 2X20 ml

Iránska prírodná s lopúchovým olejom v hotovom stave.Výživa a obnova.

Hlboká nasýtená farba.

posilňuje oslabené mihalnice a obočie,spevňuje a zvyšuje ich hustotu,zlepšuje rast mihalníc a obočia, obnovuje ich lesk, pripravená na okamžité použitie!.

neobsahuje amoniak a peroxid vodíka

na 2 použitia

Krémová henna na obočie a mihalnice v hotovom stave predstavuje prvú prírodnú farbu na svete, ktorá neobsahuje amoniak a peroxid vodíka Organický lopúchový olej, ktorý nájdeme v tejto farbe, vyživuje, posilňuje, spevňuje, zlepšuje rast mihalníc a obočia. Obnovuje ich lesk, napĺňa životnou silou a energiou. Krémová henna dodá Vašim očiam žiarivý pohľad!

Spôsob použitia: Aplikujte farbu na čisté obočie a riasy. Nechajte 20-25 minút pôsobiť, potom opláchnite vodou. Upozornenie: Pri zasiahnutí očí, opláchnite ihneď pod prúdom tečúcej vody. Skladujte mimo dosahu detí. Iba na vonkajšie použitie. Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí od 0şC do 25şC. Ingredients/INCI: Aqua, Lawsonia Inermis Extract, Arctium Lappa Root Oil lopúchový olej , Glyceryl Monostearate, Glyceryl Stearate SE, Triticum Vulgare Oil, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, HC Blue2, HC Red3. Výrobca: Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info