Elastický ľadvinový pás s obsahom vlny z ťavy a s iónmi striebra

Elastický ľadvinový pás s obsahom vlny z ťavy a s iónmi striebra

Elastický ľadvinový pás s obsahom vlny z ťavy a s iónmi striebra Ťavia vlna od staroveku je známa svojimi úžasnými vlastnosťami. Vďaka štruktúre dutín má veľký zahrievací účinok,

18,95 €

Elastický ľadvinový pás s obsahom vlny z ťavy a s iónmi striebra

Ťavia vlna od staroveku je známa svojimi úžasnými vlastnosťami. Vďaka štruktúre dutín má veľký zahrievací účinok, rozširuje cievy, neutralizuje toxíny, zvyšuje krvný obeh, aktivuje a regeneruje procesy vo svetle tkanín. Fibrálne okno ako pierko poskytuje komfort a slobodu pohybu, udržiava ideálnu teplotu na povrchu kože.

Často sa odporúča pre prevenciu reumatizmu, osteoartrózu, ischias, zápal v oblasti bedrovej chrbtice a pre aktívne športy a fitness a pre modelovanie a korekcie tela. Zloženie/INCI: 45% ťavej srsti, 10% prírodný latex, 45% polyesterove vlakno. Srsť nie je farbená.

Doba používania a spotreby je neohraničená. Výrobca: Rusko.

Vybrať si môžete podľa obvodu pása: S. od 68cm-75 cm M.od 76cm - 81 cm L. od 82cm - 87 cm XL 88cm-98cm XXL 99cm-109cm uvedte v poznámke

Starostlivosť o výrobok: Aby nedošlo k deformáciám výrobku ,je zakázené výrobok prať v práčke. Pri praní je nutné používať pracie prostriedky ,určené na jemné pranie. nepoužívajte chlórové bielidlá, perte v rukách ,v žiadnom prípade nežmýkame. Nepoužívajte aviváž, môže spôsobiť zníženie výkonu vlákna. Sušíme vodorovne ,v žiadnom prípade nie pri priamom zdroji tepla. Použitie: Vhodné dať priamo na telo ,alebo na bavlnenú bielizeň. Kontraindikácie: Pri alergií na zvieraciu srsť, nie je vhodné používať!!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info