EO LAB Sérum na očné okolie okamžitý lifting, 30 ml

EO LAB Sérum na očné okolie okamžitý lifting, 30 ml

Sérum na očné okolie okamžitý lifting, 30 ml Sérum obsahuje viac ako 98% zložiek rastlinného pôvodu.Produkt neobsahuje parabény a silikóny. Aktívne ingrediencie: -Organický mandľový ole

8,99 €

Výrobca: EO LAB Rusko

Sérum na očné okolie okamžitý lifting, 30 ml

Sérum obsahuje viac ako 98% zložiek rastlinného pôvodu.

Produkt neobsahuje parabény a silikóny.

Aktívne ingrediencie: -Organický mandľový olej účinne zabraňuje starnutiu pokožky, -Extrakt z kosatca: vďaka obsahu izoflavonov aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu, udržuje vlhkosť v bunkách pokožky, ktoré sú podmienené vekovými zmenami. -Extrakt z čierneho kaviáru vyhladzuje a napína pokožku. -Hyalurónová kyselina je najefektívnejším zvlhčujúcim komponentom, ktorý udržuje vodu v tkanivách a značne zlepšuje biodostupnosť aktívnych komponentov.

Ingredients/INCI:Aqua, Organic Iris Florentina Floral Water,Prunus Amygdalus Oil,Olus Oil,Glycerin,Hyaluronic acid,Caviar Extract,Hydroxyethyl AcrylateSodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer,benzoic acid,sorbic acid,Dehydroacetic acid,Benzyl Alcohol.

Spôsob použitia: Malé množstvo srvátky aplikujte ľahkými masážnymi pohybmi na pokožku okolo očí. Výrobca: Rusko.Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 °C.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info