EO LAB Hodvábny olej na spevnenie a rast vlasov silk hair oil, 200 ml

EO LAB Hodvábny olej na spevnenie a rast vlasov silk hair oil, 200 ml

EO LAB Hodvábny olej na spevnenie a rast vlasov silk hair oil, 200 ml Olej na vlasy obsahuje 100% zložiek rastlinného pôvodu. Zložka oleja – vitamín E výborne spevňuje vlasy a podporuje ich

7,99 €

Výrobca: EO LAB Rusko

EO LAB Hodvábny olej na spevnenie a rast vlasov silk hair oil, 200 ml

Olej na vlasy obsahuje 100% zložiek rastlinného pôvodu.

Zložka oleja – vitamín E výborne spevňuje vlasy a podporuje ich rast a taktiež lieči pokožku hlavy. Kolagén zlepšuje kvalitu vlasov, zvyšuje ich pružnosť a elastickosť. Organický olej zo zárodku pšenice obsahuje vitamíny a stopové prvky a priaznivo vplýva na pokožku hlavy a vlasy.

Produkt neobsahuje parabény, silikóny, konzervačné prostriedky a farbiva.

Aktívne ingrediencie: -ľanový olej v značnej mieri zamedzuje vypadávaniu vlasov, spevňuje vlasové korienky a regeneruje vlasovú cibuľku, normalizuje rovnováhu pokožky hlavy. -Proteíny hodvábu udržujú vlhkosť a ochraňujú vlasy od presušenia, pridávajú vlasom mäkkosť a hladkosť, pekný lesk a obnovujú štruktúru vlasov. -Organický mandľový olej spevňuje vlasy, stimuluje ich rast, vyživuje a poskytuje im elastickosť a lesk.

Ingredients/INCI:Linseed Oil,CaprylicCapric Triglyceride,Organic Prunus Amygdalus Oil,Organic Triticum Vulgare Oil,Tocopheryl acetate,Hydrolyzed Silk Protein,Collagen. Použitie: Olej nanášame rovnomerne na vlasy a pokožku hlavy, masírujeme pri korienkoch. Vlasy prikryjeme mikroténovým obalom, zabalíme do uteráka a necháme pôsobiť 1-2 hod.Potom hlavu umyjeme čistou vodou. Spotrebujte : do - viď obal.Výrobca: Rusko.Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 °C.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info