EO Lab Detský gél a šampón 2 v 1 “Bez sĺz“ 250ml

EO Lab Detský gél a šampón 2 v 1 “Bez sĺz“ 250ml

Ecolab Detský gél a šampón 2 v 1 “Bez sĺz“ 0 250ml - pre deti od prvých dní života -je vyvinutý na základe prírodných olejov a výťažkov s použitím najnovšej technológií. -obsah

4,99 €

Výrobca: EO LAB

EO Lab Detský gél a šampón 2 v 1 "Bez sĺz" 250ml

- pre deti od prvých dní života

-je vyvinutý na základe prírodných olejov a výťažkov s použitím najnovšej technológií.

-obsahujú viac ako 99 % rastlinných komponentov.

-neobsahuje SLS,SLES, parabény, silikóny,syntetické farbivá a konzervačné látky.

Aktívne zložky: -Dvojzub trojdielny - jeho tráva má veľký obsah éterických olejov a trieslovín, veľké množstvo mikroprvkov, vitamín C, karotín, polysacharidy. Odvar z dvojzubu trojdielneho sa odjakživa využíva na zmäkčovanie kože a zbavovanie sa akné, nakoľko extrakt z dvojzubu má baktericídne vlastnosti, podporuje hĺbkové čistenie kože, zvyšuje jej obranné funkcie, stimuluje výmenné procesy v bunkách. -Nevädza obsahuje flavonoidy, ktoré zjemňujú a upokojujú citlivú pokožku hlavy -Lipa malolistá čistí a dezinfikuje pokožku, uvoľňuje vlasy a kompenzuje stratu vlhkosti. -Panthenol zabraňuje vzniku zaparenín.

Ingredients/INCI:Aqua, Organic Bidens Tripartita, Cocamidopropyl Betaine, Organic Centaurea Extract, Organic Tilia Extract, Sodium Lauryl Sarcosinate, Maltooligosyl GlucosideHydrogenated Starch Hydrolysate, Panthenol, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol. Použitie: Naneste malé množstvo na mokré vlasy,pokožku , masírujte do spenenia a potom opláchnite vodou. Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 °C. Vyrobca:Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info