Eliksir - Biele múmio - regeneračný krém na kĺby 75 ml

Eliksir - Biele múmio - regeneračný krém na kĺby 75 ml

Eliksir - Biele múmio - regeneračný krém na kĺby 75 ml -Preukázateľne znižuje bolestivosť. -Odvádza z tela škodlivé soli. -Stimuluje regeneráciu tkanív. - Zlepšuje krvný obeh v mieste použitia.

5,99 €

Výrobca: Eliksir Ukrajina

Eliksir Biele múmio - regeneračný krém na kĺby 75 ml

-Preukázateľne znižuje bolestivosť.

-Odvádza z tela škodlivé soli.

-Stimuluje regeneráciu tkanív.

- Zlepšuje krvný obeh v mieste použitia.

-Má upokojujúce a antiseptické účinky.

Ingredients/INCI: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin , Glyceryl Monostearate, Corn Oil, Isopropyl myristate, Emulsifying wax, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Cetylaryl alkohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Abies sibirica Fir Oil, Ozokerite, Methylparaben, Propylparaben, Bronopol.

Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca. Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov. na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek .Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 °C. Výrobca: UA. Dovozca do SR Siberika.s.r.o. M.R. Štefánika 841/45, Žilina 01001. 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info