911 Apitoxin Gél - balzam Masážny na kĺby s včelím jedom 100ml

911 Apitoxin Gél - balzam Masážny na kĺby s včelím jedom 100ml

AKCIA

911 Apitoxin Gél - balzam Masážny na kĺby s včelím jedom 100ml -sa odporúča ako masážny prostriedok pri liečbe kĺbových ochorení ako osteochondróza, zápal korienkov miechových nervov

5,52 €

6,90 € Zľava 1,38 €

Výrobca: Twinstec Rusko

911 Apitoxin Gél - balzam Masážny na kĺby s včelím jedom 100ml

-sa odporúča ako masážny prostriedok pri liečbe kĺbových ochorení ako osteochondróza, zápal korienkov miechových nervov v oblasti drieku a krížov, osteoartrózy, artritídy alebo dny.

Zmierňuje bolesti a opuchy, stimuluje regeneráciu chrupavky a produkciu synoviálnej tekutiny, má protizápalové, antibakteriálne a antireumatické vlastnosti.

Normalizuje metabolické procesy v kĺboch a obnovuje ich pohyblivosť, zlepšuje výživu tkanív.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek balzamu, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov.

Použitie: Gél nanesieme na bolestivé miesto 2-3 krát denne a ľahko vmasírujeme do úplného vstrebania. Uskladňujte mimo dosahu detí! Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 ° C. Výrobca: Rusko .Ingredients/INCI:Aqua,Methyl Salicylate,ethylhexyl stearate,symphytum officinale extract,Potentilla erecta extract,AcrylatesC10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Triethanolamine,Camphora,Callisia Fragrans Extract,Capsicum annuum oil,Melaleuca Leucadendron cajuput oil,Guaiacum officinale wood oil ,Origanum majorana oil,thymus vulgaris oil,Juniperus communis oil,Rosmarinus Officinalis Leaf Oil,Eucalyptus globulus Eucalyptus Leaf Oil,Clove Eugenia Caryophyllus Flower Oil,Мethyl nicotinate,Alcohol Phenylethyl,apis toxicum 2,5mg100g,Diazolidinyl urea, propylene glycol.

Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info