100% Mandľový kozmetický olej 50ml

100% Mandľový kozmetický olej 50ml

100% Mandľový kozmetický olej 50ml Mandľový olej sa storočia radí medzi najluxusnejšie kozmetické oleje. Mandľový olej je vhodný na kozmetické použitie najmä pri suchej, citlivej alebo

5,99 €

100% Mandľový kozmetický olej 50ml

Mandľový olej sa storočia radí medzi najluxusnejšie kozmetické oleje.

Mandľový olej je vhodný na kozmetické použitie najmä pri suchej, citlivej alebo podráždenej pokožke. Má upokojujúci a hydratačný účinok, zvyšuje elasticitu pleti a podporuje jej metabolizmus. Pomáha obnoviť popraskanú pokožku a pokožku postihnutú ekzémom či akné. Zmierňuje svrbenie, podráždenosť a zápaly, zjemňuje a vyhladzuje pokožku. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, minerály hlavne draslík, vápnik, horčík a vitamíny A a E.

Jeho zloženie a účinok je podobný ako u oleja z marhuľových jadier, mandľový olej je však trochu mastnejší. Okrem starostlivosti o pokožku tváre možno odporučiť jeho použitie aj na celé telo – či už po kúpeli alebo ako masážny olej, nakoľko výrazne zmäkčuje a zvláčňuje pokožku. Taktiež pomáha pri starostlivosti o rozstrapkané končeky vlasov.

Ingredients/INCI: Prunus amygdalus dulcis oil.Olej neobsahuje žiadne umelé ani prídavné látky. Použitie: Olej sa používa ako základ pre masáže a iné kozmetické procedúry, nanáša sa priamo na pleť, alebo ho môžete pridať do vášho krému.

Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na obsiahnuté zložky, zabráňťe kontaktu s očami, uchovávajte mimodosahu detí. Skladujte uzavreté od 5 do 25 C.

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby – viď obal. Výrobca:Rusko. Len na vonkajšie použitie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info