SUSTAVIT - REVMATIM s včelím a hadím jedom Balzam masážny na kĺby 125ml

SUSTAVIT - REVMATIM s včelím a hadím jedom Balzam masážny na kĺby 125ml

SUSTAVIT - REVMATIM s včelím a hadím jedom Balzam masážny na kĺby 125mlÚčinný prostriedok založený na prírodných zložkách v oblasti kĺbov.Stimuluje prirodzenú regeneráciu tkanív, zabraňuje rozvoju deštruktívnych procesov a starnutiu.Prispieva k normalizácii funkčného stavu kĺbov a svalov.

10,99 €

Výrobca: KOROLEV PHARM

SUSTAVIT - REVMATIM

s včelím a hadím jedom Balzam masážny na kĺby 125ml

Účinný prostriedok založený na prírodných zložkách v oblasti kĺbov.

Stimuluje prirodzenú regeneráciu tkanív, zabraňuje rozvoju deštruktívnych procesov a starnutiu.

Prispieva k normalizácii funkčného stavu kĺbov a svalov.

Účinnosť gélového balzamu na telo je zabezpečená vysokou biologickou aktivitou jeho prírodných zložiek.

Aktívne látky:

Včelí jed má výrazné protizápalové, hrejivé, analgetické, baktericídne účinky, aktivuje prietok krvi, zlepšuje metabolizmus kĺbov a výživu kĺbových tkanív. Zvyšovaním priepustnosti pokožky podporuje hlboký prienik terapeutických zložiek do problémovej oblasti.
Hadí jed na báze jedu zmije sa používa na choroby kĺbov na zmiernenie bolesti a zápalu. Mimoriadne silný priaznivý účinok má na kĺby a pohybový aparát všeobecne.

Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca.Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov. na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov.

Ingredients/ INCI:Water, glycerin, carbomer, coco-caprilate / caprate, dicapril ether, shungite, collagen hydrolyzate, oil extracts of wormwood, St. John's wort, propylene glycol extracts of aloe, ginseng, cedar oil, venom bee raw, mummy, vitanol, perfume, perfume sodium hydroxide, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, cinnamon.

Výrobca: Rusko. Skladujte od +5 do +25 °C. Výrobok nie je liek.Len na vonkajšie použitie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info