Neogalen Gél-balzam kozmetický na nohy Pijavit s Troxorutínom 125 ml

Neogalen Gél-balzam kozmetický na nohy Pijavit s Troxorutínom 125 ml

NOVINKA

Neogalen Gél-balzam kozmetický na nohy Pijavit s Troxorutínom 125 mlÚčinný produkt založený na prírodných bioaktívnych zložkách.Pomáha odstraňovať únavu a ťažkosti nôh, znižuje večerný opuch.

7,63 €

10,90 € Zľava 3,27 €

Výrobca: Rusko

Neogalen

Gél-balzam kozmetický na nohy Pijavit s Troxorutínom 125 ml

Účinný produkt založený na prírodných bioaktívnych zložkách.

Pomáha odstraňovať únavu a ťažkosti nôh, znižuje večerný opuch.

Má komplexný pozitívny účinok. Podporuje aktiváciu funkcie žilových chlopní, mikrocirkulácie a lymfodrenáže.

Znižuje riziko trofických zmien pokožky (suchosť, odlupovanie, riedenie).

Vyživuje, zvláčňuje, zvlhčuje a osviežuje pokožku chodidiel.

Účinnosť a bezpečnosť gélového balzamu na nohy zaisťuje synergia aktívnych prírodných zložiek.

Extrakt z pijavíc podporuje tvorbu nových kapilár, vďaka čomu sa zlepšuje mikrocirkulácia krvi a uvoľňuje sa venózny systém.

Enzýmy pijavice urýchľujú hojenie trofických vredov, zlepšujú stav pokožky.

Troxerutin poskytuje komplexné riešenie problému kŕčových žíl, posilňuje žily a zvyšuje ich tonus, znižuje krehkosť kapilár, zabraňuje opuchom a zlepšuje estetický vzhľad nôh.

Aktívne zložky: výťažok z pijavíc ,extrakt z pagaštanu, čajovníkový olej ,bavlnený olej,olej z lieskových orieškov,rakytníkový olej,extrakty z rumančeka pravého, zo sofory japonskej,prasličky , z pukov ruže šípovej ,

z aloe vera, z arniky,rojovník močiarny,brezy, extrakt z listov stromu Ginkgo biloba, z Camelia sinensis – Čajovník čínsky,z hubky jazernej.

Spôsob použitia: Krém nanášame rovnomerne a ľahko vtierame smerom zdola nahor 2 - 3 x denne počas 6-8 týždňov.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek gélu a pre deti do 3 rokov.

Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 ° C.

Ingredients/INCI:water, glycerin, carbomer, coco-caprylate / caprate, dicaprylyl ether, troxerutin, horse chestnut extract, collagen hydrolyzate, oil extracts of chamomile, Japanese Sophora, horsetail, rose hips, propylene glycol, extracts of aloe, arnica, wild rosemary, birch, ginkgo biloba, green tea, badyaga, D-panthenol, cottonseed oil, hazelnut oil, sea buckthorn oil, piyavit / leech extract, vitanol, tea tree essential oil, phenoxyethanol, ethylhexyl glycerin, sodium hydroxide, disodium EDTA salt.Výrobca: Rusko.To nie je liek.

NEOGALEN -Švajčiarska kvalita

Pojem „švajčiarska kvalita" hovorí sám za seba. Kvalita prípravkov, vyrobených podľa švajčiarskej receptúry – je známa a uznávana v celom svete. Je to ako brand, ktorému dôverujú milióny spotrebiteľov. Uvedená produkcia, vyrobená podľa najmodernejších technológií, môže sa právom pýšiť názvom švajčiarsky produkt s trvalou garanciou kvality.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info