Živokosť Kostihoj s Včelím jedom Telový masážny balzam 125 ml

Živokosť Kostihoj s Včelím jedom Telový masážny balzam 125 ml

Živokosť Kostihoj s Včelím jedom Telový masážny balzam 125 ml Použitie: pre zlepšenie funkčného stavu pohybového ústrojenstva. Vlastnosti: stimuluje regeneráciu kostných tkanív, zlepš

8,79 €

10,99 € Zľava 2,20 €

Výrobca: Korolev Pharm Rusko

Živokosť Kostihoj s Včelím jedom Telový masážny balzam 125 ml

Použitie: pre zlepšenie funkčného stavu pohybového ústrojenstva.

Vlastnosti: stimuluje regeneráciu kostných tkanív, zlepšuje metabolizmus a prekrvenie chorých kĺbov, odvádza z nich toxíny a solí; zásobuje kĺby štruktúrnymi prvkami pre aktívne obnovenie.

Aktívne prvky: extrakt z kostihoja, olej z čajového dreva, extrakt z šípok, extrakt z lopúcha, výťažok z koreňa šišiaka bajkalského, extrakt z listov a výhonkov kalízie voňavej(zlatého fúza), extrakt z nátržnice močiarnej, múmio a chondroitín sulfát.

Včelí jed: vysoko aktívna biologická zlúčenina, je jedným z najúčinnejších prostriedkov na liečenie chorôb kĺbov a chrbtice. Včelí jed prenikne do kĺbového puzdra a medzistavcových chrupavkoviek, aktivuje mikrocirkuláciu, dodáva biologicky aktívne látky, spomaluje rozvoj degeneratívnych procesov v kĺboch ​​a chrbtici a pomáha odstraňovať produkty rozkladu toxíny, soli.

Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého miesta počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov.

Ingredients/INCI:Composition:water, cetearylalcohol, ceteareth-20, sunflower oil, propylene glycol, glycerin, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclo- pentasiloxane, cyclohexasiloxane, chondroitin sulfate, glucosamine sulfate, horsetailextract, oilextracts ofbriar, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, amberat, N-4-nitro-2-phenoxyphenyl- methanesulfonamide, raw beevenom, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethyl- hexylglycerol, sugar color dye, citronellol, limonene, geraniol, hexyl cinnamal, butyl- phenyl methylpropional, linalool, hydroxyiso- hexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde.

Nie je to liek.

Výrobca:Korolevpharm Rusko. Skladujte od 5 do 25 °C.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info