Živokosť Kostihoj s chondroitínom Telový masážny balzam 125 ml

Živokosť Kostihoj s chondroitínom Telový masážny balzam 125 ml

Živokosť Kostihoj s chondroitínom - Telový masážny balzam , 125 ml Použitie: pre zlepšenie funkčného stavu pohybového ústrojenstva. Vlastnosti: Ochraňuje chrupavku kĺbov, zároveň podpo

9,99 €

Výrobca: KOROLEV PHARM

Živokosť Kostihoj s chondroitínom - Telový masážny balzam , 125 ml

Použitie: pre zlepšenie funkčného stavu pohybového ústrojenstva.

Vlastnosti: Ochraňuje chrupavku kĺbov, zároveň podporuje ich regeneráciu, zásobuje kĺby štruktúrnymi prvkami pre aktívne obnovenie, zabraňuje starnutiu kĺbnych štruktúr.

Aktívne prvky:Chondroitín, extrakt z kostihoja,olej z čajového dreva, extrakt z šípok, extrakt z lopucha, výťažok z koreňa šišiaka bajkalského, extrakt z listov a výhonkov kalízie (zlatého fúza),extrakt z nátržnice močiarnej, múmio.

Ingredients/INCI:Composition:water, cetearylalcohol, ceteareth-20, sunflower oil, propylene glycol, glycerin, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclo- pentasiloxane, cyclohexasiloxane, chondroitin sulfate, glucosamine sulfate, horsetailextract, oilextracts ofbriar, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, amberat, N-4-nitro-2-phenoxyphenyl- methanesulfonamide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethyl- hexylglycerol, sugar color dye, citronellol, limonene, geraniol, hexyl cinnamal, butyl- phenyl methylpropional, linalool, hydroxyiso- hexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde.

Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého miesta počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. To nie je liek. Výrobca:Rusko.

Skladujte pri teplote od + 5 ° C do + 25 ° C.
Dátum spotreby - viď obal.

Dovozca: Siberika s.r.o , M.R.Štefánika 841/45 - 01 001 Žilina, www.siberika.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info