Živokosť Kostihoj - Prehrievajúci telový masážny balzam 125 ml

Živokosť Kostihoj - Prehrievajúci telový masážny balzam 125 ml

AKCIA

Živokosť Kostihoj - Prehrievajúci telový masážny balzam 125 ml Použitie: pre zlepšenie funkčného stavu pohybového ústrojenstva. Vlastnosti: stimuluje regeneráciu kostných tkanív, zlepš

8,79 €

10,99 € Zľava 2,20 €

Výrobca: Korolev Pharm Rusko

Živokosť Kostihoj - Prehrievajúci telový masážny balzam 125 ml

Použitie: pre zlepšenie funkčného stavu pohybového ústrojenstva.

Vlastnosti: stimuluje regeneráciu kostných tkanív, zlepšuje metabolizmus a prekrvenie chorých kĺbov, odvádza z nich toxíny a solí; zásobuje kĺby štruktúrnymi prvkami pre aktívne obnovenie.

Aktívne prvky: extrakt z kostihoja, olej z čajového dreva, extrakt z šípok ruže, extrakt z lopucha, výťažok z koreňa šišiaka bajkalského, extrakt z listov a výhonkov kalízie voňavej zlatého fúza, extrakt z nátržnice močiarnej, mumio a chondroitín sulfát. extrakt z papriky

Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého miesta počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca.

Kontraindikácie:individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. Ingredients/INCI: water, stearic acid, glycerin, sunflower oil, cetearyl alcohol, cetearylsul- fate sodium, sodium lauryl sulfate, lanolin, propylene glycol, chondroitin sulfate, oil extracts of pepper, dogrose, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey larkspur, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, amberat, N-4-nitro-2-phenoxy- phenyl methanesulfonamide, sodium hydroxide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxy- ethanol, ethylhexylglycerin, sugar color dye, benzyl salicylate, limonene, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional. Nie je to liek.Výrobca:Korolevpharm Rusko.

Skladujte pri teplote od + 5 ° C do + 25 ° C.
Dátum spotreby - viď obal.

Dovozca: Siberika s.r.o , M.R.Štefánika 841/45 - 01 001 Žilina, www.siberika.sk

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info