Venaktiv krém na popraskané päty 125 ml

Venaktiv krém na popraskané päty 125 ml

AKCIA

Venaktiv krém na popraskané päty 125 ml Účinný produkt založený na prírodných bioaktívnych zložkách. Krém urýchľuje hojenie trhlín v pätách, zabraňuje tvorbe kurích ok, zjemňuje

3,50 €

6,99 € Zľava 3,49 €

Výrobca: Korolev Pharm Rusko

Venaktiv krém na popraskané päty 125 ml

Účinný produkt založený na prírodných bioaktívnych zložkách.

Krém urýchľuje hojenie trhlín v pätách, zabraňuje tvorbe kurích ok, zjemňuje a pomáha odstraňovať zhrubnutú vrstvu rohovky pokožky, stimuluje obnovu poškodených tkanív.

Účinnosť a bezpečnosť gélu na balzam na nohy je zabezpečená komplexným pôsobením prírodných zložiek s výraznými zmäkčovacími, zvlhčujúcimi, exfoliačnými, regeneračnými a protizápalovými vlastnosťami.

Aktívne látky: Glycerín je látka získaná z rastlinných tukov a olejov. Podporuje normálny proces dozrievania kožných buniek a zabraňuje ich predčasnému starnutiu. Allantoín má dvojitý účinok na pokožku nôh: zjemňuje stvrdnú kožu, prispieva k separácii odumretých buniek a stimuluje regeneráciu poškodených tkanív. Propolis od gréckeho propolisa po zblízka, lepidlo produkt životne dôležitých aktivít včiel medonosných; látka produkovaná včelami na dezinfekciu a zakrytie trhlín a otvorov v úli. V rámci balzamového gélu ničí škodlivé mikroorganizmy a huby, podporuje regeneráciu pokožky a rýchle hojenie trhlín, znižuje bolesť, svrbenie a zápal. Olej z čajovníka je jedinečné prírodné antibiotikum so selektívnym účinkom. Antiseptický účinok je 5-krát silnejší ako alkohol. Vyrába sa z listov austrálskeho čajovníka. Obsahuje asi 50 biologicky aktívnych zložiek. Má výrazný antimykotický, protizápalový, hojivý a analgetický účinok. Výhody gélu na balzam na nohy: hypoalergénne prírodné zloženie; má štruktúru mikrokapsúl, ktorá podporuje hlboké prenikanie aktívnych zložiek; má komplexný účinok.

Spôsob použitia: Pred spaním nohy umyte a vlhké päty ošetrite pemzou. Utrite dosucha, na vytvrdené miesta naneste krémový balzam a ak je to možné prikryte látkou. Potom si navlečte čisté bavlnené ponožky. Procedúru opakujte každý deň až do úplného obnovenia normálnej pokožky. Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek gélu a pre deti do 3 rokov. Skladovanie: pri teplotách medzi 5 ° až 25 ° C. Ingredients/INCI: Water, glycerin, urea, allantoin, carbomer, propylene glycol extracts of celandine, propolis, St. John's wort, coco-caprylate caprate, dicapryl ether, tea tree essential oil, phenoxyethanol, ethylhexyl glycerol, sodium hydroxide, EDTA disodium salt.

Výrobca: Rusko.To nie je liek. Dátum spotreby - do 2 rokov od dátumu uvedeného na obale. Dovozca: Siberika s.r.o , M.R.Štefánika 84145 - 01 001 Žilina, www.siberika.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info