FITOPROM Krém - balzam kozmetický SUPER PSORIKRÉM 100 ml

FITOPROM Krém - balzam kozmetický SUPER PSORIKRÉM 100 ml

NOVINKA

Krém - balzam kozmetický SUPER PSORIKRÉM 100 ml Jemný Psori krém má špecifickú vôňu. Krém zvlhčuje a stará sa o postihnuté oblasti pokožky. Super Psori krém eliminuje zvýšenú suchos

19,99 €

Výrobca: Fitoprom

Krém - balzam kozmetický SUPER PSORIKRÉM 100 ml J

Psori krém má špecifickú vôňu. Krém zvlhčuje a stará sa o postihnuté oblasti pokožky.

Super Psori krém eliminuje zvýšenú suchosť, odkupovanie, praskanie a nepohodlie.

Brezový decht a naftalanový olej obsiahnuté v kréme pomáhajú očistiť, zjemniť a dezinfikovať pokožku postihnutú psoriázou, pri neurodermitídach a aj dermitídach.

Použitie:niekoľkokrát denne nanesieme krém na postihnutú oblasť kože. Pred nanesením je vhodné vždy postihnuté miesto dôkladne umyť, prípadne osprchovať a následne starostlivo votrieť do úplného vstrebania. Pre zvýšenie efektu a urýchlenie doby pôsobenia je vhodné postihnuté natreté miesto zakryť gázou, prípadne obviazať. Odporúčanie:Používať ako doplnkový prostriedok počas liečebného procesu.

Ingredients/INCI: Water, solid oil, petroleum jelly, lanolin, tar, sea buckthorn oil, oil, sulfur, peppermint oil, extracts: milk thistle, licorice, string, eucalyptus, sage. .

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov. Dermatologicky testované. Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek. Vyrobené v Rusku. Skladujte pri teplote od 5 ° C do 25 ° C.

Dátum spotreby - do 36 mesiacov od dátumu uvedenom na obale tuby

Dovozca: Siberika s.r.o , M.R.Štefánika 84145 - 01 001 Žilina, www.siberika.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info