Botanika 100 % Jasmínový olej 5 ml

Botanika 100 % Jasmínový olej 5 ml

Botanika 100 % Éterický olej Jasmín 5 ml IngredientsINCI: Jasminum officinale Oil. Na výrobu éterického oleja z jazmínu je potrebné veľké množstvo kvetov, ktoré sa zberajú za tmy v noci,

5,99 €

Výrobca: Rusko

Botanika 100 % Éterický olej Jasmín 5 ml

Ingredients/INCI: Jasminum officinale Oil.

Na výrobu éterického oleja z jazmínu je potrebné veľké množstvo kvetov, ktoré sa zberajú za tmy v noci, kedy vylučujú omnoho silnejšiu vôňu než cez deň. Preto má jazmínový éterický olej tak vysokú cenu.

Najviac je používaný v dermatológii vďaka antiseptickým a protizápalovým účinkom. Jeho vôňa utišuje a zjemňuje, odporúča sa ľuďom trpiacim depresiou alebo stresom.

Jazmínový olej je považovaný za afrodiziakum a je používaný pri všetkých typoch sexuálnych problémov. afrodiziakum antiseptický, protizápalový účinok uvoľňuje napätie, stres

Krajina pôvodu: Rusko

Použitie: pridajte do aromalampy 1 kvapku, do vane 1-2 kvapky, na masáže pridajte do oleja alebo krému 2-3 kvapky, pre aromatizáciu kozmetických prípravkov a šampónov 1-4 kvapky na fľašku. Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti, chráňte oči, v dobe tehotenstva používajte opatrne, používajte riedené. Skladujte pri teplote od + 5 ° C do + 25 ° C.

Dovozca: Siberika s.r.o , M.R.Štefánika 841/45 - 01 001 Žilina, www.siberika.sk Výrobca:Rusko.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info